przesunięcie klamry na wrastający paznokieć Pani Ania Uraz-Pyrzanowska jak zawsze przemiła, profesjonalna i kompetentna, korekta/'naprawa' wrastających paznokci to czysta przyjemność i relaks pod tak fachową opieką. Polecam wszystkim, którzy zmagają się z bólem i udręką wrastających paznokci. Jeśli ktoś się zastanawia, waha czy warto to wierzcie mi że nie warto zwlekać, a jedyne co bym zmieniła mając dzisiejszą wiedzę, to zgłosiłabym się szybciej, kiedy problem nie był jeszcze bolący.

Karolina
22.01.2021

usuwanie zrogowaceń na stopach Zabieg wykonano bardzo profesjonalnie. Bardzo miła atmosfera. Moje stopy są gładkie jak u niemowlęcia.

Gabriela
08.01.2021

usuwanie zrogowaceń na stopach Zdecydowanie polecam. Profesjonalnie i bezpiecznie.

Maciej
13.12.2020

obcięcie i opracowanie paznokci Jak zawsze jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Ania jest osobą niezwykle miłą i kompetentną. Jej uwagi, rady, wskazówki są bezcenne. (…)

ELŻBIETA
29.11.2020

konsultacja podologiczna Bardzo miła i fachowa konsultacja. Gorąco polecam!

Anna
17.11.2020

pedicure podologiczny (leczniczy) Jestem zadowolona z wizyty u państwa . Pani Anna Uraz-Pyrzanowska zrobiła na mnie wrażenie osoby bardzo profesjonalnej oraz przesympatycznej. Pozdrawiam

Grażyna
11.11.2020

konsultacja podologiczna Bdb

Kasia
09.11.2020

przesunięcie klamry na wrastający paznokieć Jak zawsze profesjonalna i jednocześnie miła obsługa Pani Ani. Gorąco polecam :)

Karolina
05.11.2020

usuwanie modzeli z opatrunkiem specjalistycznym i odciążeniem Kolejna wizyta u wspaniałej specjalistki- podolog Anna Uraz-Pyrzanowska dba o każdy element wizyty i z największą starannością wykonuje zabiegi poprawiające zarówno wygląd jak i funkcję stóp. (…) Z przyjemnością będę wracać i polecać swoim pacjentom :) Dziękuję!

Marta
24.10.2020

konsultacja podologiczna Konkretnie i na temat bez owijania w bawełne. Miła i rzeczowa rozmowa.

Anna
01.10.2020

Klamra na wrastający paznokieć, opatrunek specjalistyczny, odciążenie, tamponada Jestem bardzo zadowolona z fachowej opieki pani Anny Uraz-Pyrzanowskiej. Samo założenie klamry w pełni bezbolesne. Polecam zwracać się do podologa jak najszybciej z wrastającymi paznokciami, nie czekać aż wda się stan zapalny, gdyż wtedy doprowadzenie paznokcia do stanu normalnego bywa bolesne.

Karolina
20.09.2020

pedicure podologiczny (leczniczy) Jestem z zabiegu bardzo zadowolona. Będę w przyszłości nadal korzystać z usług pani Ani.

Maria
09.07.2020