Podolog

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi podologiczne – usuwamy modzele odciski, opracowujemy pękające pięty, leczymy wrastające paznokcie, usuwamy brodawki wirusowe, rekonstruujemy płytkę paznokciową, a także pielęgnujemy stopę cukrzycową. Jeśli przed wizytą masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Zapraszamy do naszego gabinetu podologicznego mieszczącego się przy ulicy Pereca 16 we Wrocławiu.

Przygotowując się do pierwszej wizyty u specjalisty podologa powinniśmy przede wszystkim oczyścić delikatnie stopy oraz płytkę paznokciową z lakieru. Warto pamiętać, iż w przypadku zmian chorobowych związanych z paznokciami, nie można ich wcześniej obcinać, dzięki czemu podolog będzie mógł szczegółowo zdiagnozować schorzenie i zaproponować przebieg leczenia.

W naszym gabinecie pracują podolodzy, których wiedza i doświadczenie pomogło już wielu Pacjentom. W najbardziej wymagających przypadkach konsultujemy się ze specjalistami pozostałych dziedzin, w tym chirurgami, dermatologami, fizjoterapeutami i diabetologami.