IMG_8974
IMG_9787 2

Dlaczego warto nam zaufać?

Nazywam się Ania Uraz-Pyrzanowska, jestem dyplomowanym specjalistą podologiem, wykładowcą akademickim,  absolwentką Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu, członkiem Polskiego Towarzystwa Podologiczno-Podiatrycznego oraz Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów. Pełnię zaszczytną funkcję eksperta w dziedzinie podologii ogólnopolskiego portalu dla pacjentów ABCzdrowie i jestem autorką artykułów z dziedziny podologii dla pacjentów w ANN Asystent Zdrowia. Jestem właścicielem Gabinetu Podologicznego MEDICA.

 

 

 

Nasi specjaliści:

Kamila Dobrzańska, dyplomowany specjalista podolog, absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu, uczestnik wielu konferencji i kongresów podologicznych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Ukończone liczne specjalistyczne szkolenia i kursy podologiczne.

Korzystając z naszych usług jesteście Państwo pod opieką specjalistów, którzy nie tylko dokonają prawidłowej oceny stanu Państwa stóp, ale także dobiorą odpowiednie metody pielęgnacji, przeprowadzą bezpieczny zabieg i zaproponują dalsze działania profilaktyczne, aby Wasze stopy były zdrowe i zadbane. Nasza praca opiera się na prowadzeniu terapii i działaniach wspomagających poprzez współpracę ze specjalistami – diabetologiem, ortopedą, dermatologiem, chirurgiem i fizjoterapeutą.

Nasza praca jest również naszą pasją i wykonujemy ją z dużym zaangażowaniem. W gabinecie, do każdego pacjenta podchodzimy z szacunkiem i odpowiedzialnie. Każdy zabieg poprzedzony jest dokładnym wywiadem, diagnostyką i założeniem Karty Pacjenta.

Nasze kwalfikacje

Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby zapewnić naszym pacjentom usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi osiągnięciami medycyny w zakresie podologii.

Współpraca z osobami niepełnosprawnymi umożliwiła nam zdobycie doświadczenia w pracy z pacjentami o szczególnych wymaganiach. Potrafimy z najwyższą troską otoczyć opieką ludzi starszych, dotkniętych problemami krążeniowymi, stopą cukrzycową oraz innymi chorobami ogólnoustrojowymi objawiającymi się problemami skórnymi na stopach i paznokciach.

Dla bezpieczeństwa pacjentów i osiągania wysokiej efektywności zabiegów stosujemy nowoczesne procedury zabiegowe i pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach i preparatach wspomagających leczenie chorób w obrębie skóry i paznokci takich jak Ruck, Peclavus, Pedibaehr, Podopharm i innych. Posługujemy się najnowocześniejszymi urządzeniami m.in. firmy Ruck, zapewniającymi klientowi komfort, a podologowi odpowiednią precyzję podczas przeprowadzania zabiegów.

IMG_6236
podolog-medica-o-nas

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo zabiegów w zakresie higieny: wszystkie narzędzia są dezynfekowane i sterylizowane w autoklawie medycznym klasy B, a dla komfortu i zdrowia między wizytami pacjentów zapewnione są przerwy na dezynfekcję gabinetu.

Jako właściciel gabinetu daję pacjentom gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług.

W Gabinecie podologicznym MEDICA przestrzegamy przepisów o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO a Państwa dane są bezpieczne.

Wszystkie nasz działania skupione są na przywróceniu stopom zdrowego wyglądu oraz pełnej sprawności. W przypadkach zaawansowanych chorób lub poważnych zwyrodnień po przeprowadzeniu wstępnego rozpoznania możemy skierować pacjenta do właściwego specjalisty – flebologa, dermatologa, diabetologa, ortopedy, chirurga czy fizjoterapeuty.

Dla świadczenia usług na najwyższym poziomie polecamy specjalistów :